Hodnocení naší práce od našich zákazníků

Úvod REFERENCE NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ

Michal Vespalec

"Perfektni pristup a ochota jak ze strany vedeni tak z pracovniho tymu.. I kdyz sem byl se sluzebnim vozem a cekal na opravu tak o me bylo postarano mnohem lip nez v kdejakem autorizovanem servis


Pan Martin

“Nemohu si vynachválit přístup pana Kastnera. Pomohl mi velice vstřícně vyřešit problém s vadnou převodovkou. Rovněž následné komunikace technického typu byli velmi profesionální. Mohu pouze doporučit.”


Ladislav Stredansky:

“Chci znovu poděkovat panu Kastnerovi a celému kolektivu za řešení mého problému s převodovkou. Domluva supr a oprava rychle a k mé spokojenosti. Děkuji Láďa Toužim”


Pan Bohduch

“Chtěl bych poděkovat celému vašemu kolektivu za opravu mého auta.Skvělý přístup,ochota a rychlost -smekám. Bohumil Duchek,Domažlice.”


Tomáš Wachi

Hodnocení naší práce

"Doslova mi zachránili dovolenou. Asi 14 dní před dovolenou mi začala hučet převodovka (Octavia II 1.6 mpi) , všichni známí mechanici neměli čas, poté jsem objevil na netu stánky p.Kasnera prevodovky-levne.cz Po vzájemné komunikaci jsem mohl dovézt celé auto (hned druhý den), převodovku mi vymontovali, opravili a namontovali. Nyní mám po dovolené, najel jsem asi 900km s opravenou převodovkou a vše je v naprostém pořádku. Jednání i komunikace na profesionální úrovni. Byl jsem opravdu nadšen, v dnešní době, se už takový vřelý přístup málo vidí. Moc Vám děkuji."


Petr Hozak

Velmi ochotne pratelske jednani, zejmena mladeho mechanika ;-)rychlost! a ochota. Jel jsem az z Teplic a za tu cestu to rozhodne stoji, rad opet vyuziji vasich sluzeb!"

Všechny uvedené recenze, vč. těch dalších si můžete ověřit jak
na Googlu, tak i na Firmy.cz. :-)Vyhledat převodovku

Copyright 2014 - 2023 © Prodej repasovaných převodovek a náhradních dílů. Opravy, servis, repasování manuálních převodovek